איך למלא את טופס בקשת הויזה לקנדה וכמה זה עולה?

קנדה! ארץ המייפל, מלאה במקומות מרהיבים, אטרקציות, ערים מיוחדות, ונופים עוצרי נשימה. ללא ספק מדובר במקום מיוחד שהפך למוקד תיירות מבוקש מאוד בשנים האחרונות בקרב הישראלים. כיום, מי שמתכנן להכנס לקנדה, יוכל לעשות זאת בקלות רבה יותר מבעבר אם הינו מחזיק בדרכון ישראלי,  אך הוא עדיין יזדקק לסוג של "ויזה". (אישור כניסה אלקטרוני למדינה).

הוצאת ויזה לקנדה מתאפיינת בהנפקת אישור אלקטרוני דרך האינטרנט, אותו ממלאים לפני מועד הטיסה שלכם, ואת קבלת הויזה המיוחלת תקבלו ע"י קצין בביקורת הגבולות, שיבחן את הטופס שלכם ויאשר כי אתם אכן  רשאים להכנס למדינה ולעזוב בתאריך שהתבקשתם.

אז איך ממלאים את הטופס? מה צריך לעשות? וכמה זה יעלה לכם? ריכזנו עבורכם את התשובות במאמר הבא.

 

טופס בקשת הויזה

למזלנו, כיום רוב התהליכים מתקיימים דרך הדיגיטל, ולא נצטרך לעשות מאמץ יוצא דופן עבור הוצאת הטופס. מדובר בתהליך פשוט מאוד, תחילה, נוריד את הטופס המקוון למחשב ונמלא אותו באופן עצמאי. חשוב לדאוג להחזקת דרכון בתוקף וכרטיס אשראי בינלאומי בכדי למלא את הפרטים במלואם ולסיים את התהליך, את הטפסים נמלא באנגלית דרך האתר הרשמי של שגרירות קנדה או דרך אתרי אינטרנט ישראליים המספקים עבורנו את הטופס המקורי.

כדי להוציא ויזה לקנדה, מומלץ להעזר באתרים המסייעים למלא את הטופס כמו שצריך, ובמקרים מסוימים, תוכלו למלא את הטופס אפילו בשפה העברית. היתרונות בסיוע באתרים ישראליים מתבטאים בכך שתקבלו תמיכה מלאה, החזר כספי במקרה של תקלה, ובעיקר הכוונה מדויקת.

עלות הטופס יעמוד על סכום של שבעה דולר קנדיים, הסכום ישולם דרך כרטיס אשראי בינלאומי וישלח את הטופס אוטומטית.

אישור הטופס אמור להתקבל תוך זמן קצר מרגע שליחתו לתיבת המייל הרשמית שלכם שהצגתם בטופס.

אישור הכניסה יהיה תקף עבורכם ל-5 שנים או עד שמסתיים תוקף הדרכון שלכם, חשוב להדפיס ולשמור את עותק האישור, שכן תצטרכו להציג אותו מספר רב של פעמים לפני הטיסה ואחריה.

 

סיכום

אז כפי שראינו, הליך הוצאת בקשה לויזה הינו הליך קליל שלא יעלה לנו ביותר מ-10 דקות מרגע התחלתו. חשוב למלא את הטופס באופן מדויק ומומלץ מאוד להיעזר באתרים חיצוניים שיוודאו עבורנו כי הכל התבצע כראוי.

חשוב לזכור, שאישור הכניסה אינו הויזה הרשמית למדינה, ואת קבלת הויזה הרשמית נקבל רק בעת ביקורת הגבולות, לאחר סשן שאלות מטעם קצין הגבולות שתפקידו לוודא כי אתם אכן עומדים בכל דרישות הכניסה לקנדה.

במקרים מסוימים, ייתכן ותדרשו בהפקדת פיקדון סמלי בכדי להבטיח שאתם דוברי אמת וכי תעמדו בכל דרישותיכם מטעם המדינה. לאחר שעמדתם בכל הדרישות, תקבלו ויזה לקנדה במקום ותקבלו מהקצין מידע מדויק עבור אורך שהותכם המותר בקנדה ותהיו חופשיים להתחלת המסע. בהצלחה!

טופס בקשה לויזה לקנדה

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך