הלוואה לחתונה: מתי זה כדאי ומתי כדאי להיזהר?

רגע אחד אחרי הצעת הנישואין, מתחילה העבודה האמיתית שלכם בתור זוג צעיר – ההפקה של אירוע החתונה החלומי שלכם. כבר מהרגע הראשון אתם מגלים מבחינה פיננסית קשה מאוד להגשים את כל החלומות שתמיד רציתם להגשים, ויש צורך לבצע ויתורים עצומים בשביל להצליח להפיק את האירוע שלכם. במקרים רבים, זוגות צעירים שמכירים את התחום, יודעים לומר כמעט בוודאות שהם לא יצליחו לעמוד בתשלומי החתונה, מבלי לקחת הלוואה לחתונה. זהו עניין של ניהול כלכלי נכון, איתו אתם יכולים להתמודד ותנאי עבודה מסוימים. 

 

הניהול הנכון להפקת אירוע חתונה באיזון כלכלי

בכדי להצליח להתמודד כלכלית עם אירועי החתונה שלכם, גם אם יש צורך בלקיחת הלוואה, מומלץ להיעזר בארבעת הטיפים הבאים:

התחילו מחישוב מהימן –

רגע לפני שאתם יוצאים לחפש מחירי אולמות אירועים במרכז הארץ, שבו ובררו מה הוא המצב הכלכלי האמיתי שלכם. רק אחרי שיש לכם מושג בנוגע לכל ההכנסות והחסכונות שלכם, אפשר להבין מהו התקציב האמיתי לחתונה.

 

בחרו את אנשי המקצוע בקפידה –

יש אנשי מקצוע, כמו למשל צלמים, עליהם אי אפשר להתפשר מבחינת איכות מקצועית. גם אם מדובר בעלויות יחסית גבוהות, שווה לכם למצוא את אנשי המקצוע האלו ולהשקיע בהם, במקום להרגיש תחושת פספוס לאחר שתקבלו את תוצאות צילום האירוע.

 

גם בחתונה אפשר סיילים –

כשאת קונה שמלת כלה או כשאת מחפשת את הנעליים לחתונה, עומדות בפניך שתי אפשרויות מרכזיות, לבחור את הכי יקר, או לבחור את ההכי יפה מבין המחירים הממוצעים. במצב הכלכלי של היום גם ספקי החתונות מבינים שאפשר להוריד מחירים תפסיק ולכן כלות וחתנים רבים מגיעים למבצעי סיילים שונים על מנת לרכוש ציוד, מוצרים ואפילו שירותים ליום החתונה שלהם. זו היא דרך נהדרת לעמוד בתקציב ולחסוך בעלויות, מבלי להרגיש שאתם מתפשרים על איכות האירוע שלכם.

 

בחירות קטנות שמשנות את כללי המשחק כולם

כמו בכל אירוע כלכלי גדול אחר בחיים, גם בחתונה, אתם צריכים לקחת אחריות ולחשב את כל ההשקעות הכי קטנות שלכם, בשביל לראות את התמונה הגדולה בבהירות. ככל שאתם מתעדים יותר טוב את הוצאות החתונה ובוחרים ספקים ושירותים על בסיס השוואה בין עלות לתועלת, כך תוכלו לשמור על האיזון העדין שבין אירוע ברמה גבוהה לבין אפשרות לפרוע את ההלוואה לחתונה במלואה, תוך פרק זמן קצר יחסית. אנחנו ממליצים לכם לא לסמוך על השיקים מיום החתונה, רק כדי שתוכלו להנות מהם בעתיד.

חשבו מראש כמה כסף יש לכם מכל המקורות הפיננסים שלכם? כך תוכלו לדעת מה היא נקודת המוצא להלוואה.
ביחרו אנשי מקצוע מצאו את האיזון שבין יכולות מקצועיות לבין תועלת מבחינה כספית, אותה יכול להעניק לכם איש המקצוע.
סיילים  יש כל כך הרבה אפשרויות לקניות מוזלות לקראת החתונה, ואתם רק צריכים לבחור איך.

 

כסף מזומן

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

האם מחיר למשתכן משתלם_ 
האם מחיר למשתכן משתלם?

מדינת ישראל מתמודדת עם משבר נדל"ן עמוק וחריף במשך שנים רבות. ממשלות שונות ניסו לטפל במשבר ולפתור אותו. אחד הניסיונות הוא באמצעות תוכנית מחיר למשתכן. לפני שמגיעים הצעה ומבקשים לרכוש

למאמר המלא »