כמה עולה נכס להשקעה בקפריסין?

לא צריך להיות מומחה בתחום הנדל"ן בשביל לדעת שקפריסין נמצאת במקומות הראשונים, בכל הנוגע להשקעות בחו"ל. מדריך זה עולה לאתר, כדי להעמיק בנושא ולהציג בפני כל דורש את הפרטים העדכניים שנוגעים לעלויות הנכסים שמוצעים כיום להשקעה ביעד הנחשק. הישארו כאן ותגלו כמה עולה נכס? מה חשוב לדעת לפני שמבצעים את הרכישה? ואיך תהיו בטוחים שבחרתם נכון?

 

העלויות של נכסים בקפריסין משתנות

גולשים רבים מבקשים לקבל מידע אודות העלויות של נכסים שונים בקפריסין. זו העת לגלות שמדובר בשאלה מורכבת. שכן, יש פרמטרים שונים שקובעים את העלות הסופית של כל נכס, למשל:

  • המיקום
  • סוג הנכס (דירת גן, פנטהאוז או בית פרטי)
  • תנאי השוק המקומי בלרנקה, לימסול, ניקוסיה ועוד

 

לא נשאיר אתכם "באוויר" ונציג בפסקה הבאה את מחיריהם של נכסים שונים, בהתאם למידע שנמסר לנו מגורמים יודעי דבר. נדגיש שמדובר באינפורמציה שרלוונטית לרגע כתיבת מילים אלה, כך שהיא עשויה להשתנות מעת לעת.

עלויות של נכסים

 

כמה תשלמו נכון להיום?

בדקנו תחילה את המחירים הממוצעים שנמסרים למתעניינים שמבקשים לבצע קניית דירה בקפריסין, לימסול. נציין שמדובר בסכום שעומד על 3,900 יורו למ"ר בדירה. בלרנקה המחיר נמוך יותר והוא עומד על 2,200 יורו. חשוב לציין שההכנסות משכירות בקפריסין צפויות להיות גבוהות, במידה ותבחרו בדירה שנמצאת באזור תיירותי ומבוקש (ויש לא מעט אזורים כאלה באי).

 

מה חשוב לדעת טרם הרכישה?

השקעות בקפריסין מצריכות היכרות עם שוק הנדל"ן המקומי. אם אתם רוצים לבצע רכישה נכונה שתאפשר לכם לשלם סכום שתואם למחירי השוק, עליכם לפנות לחברת נדל"ן מוכרת ומומלצת. נדגיש שיש לא מעט חברות ישראליות שישמחו למסור לכם פרטים רלוונטיים אודות המיקומים המומלצים, המיסים וגובה השכירות הממוצעת באזור הנבחר.

לקנות דירה

 

מתלבטים? כדאי שתכירו ביתרונות ההשקעה באי

יש שורה ארוכה של יתרונות שגורמים לישראלים להשקיע בנכסים בקפריסין. בחרנו להציג בפניכם את 4 היתרונות הבולטים ביותר:

  1. מחירי הנכסים – המידע שהוצג לעיל, מאפשר לראות שמדובר בנכסים בעלות נמוכה יחסית
  2. ידועה ביציבות כלכלית
  3. מס ידידותי – הרשויות בקפריסין מעודדות הכנסה של כספים זרים למדינה. אלה נוהגות במדיניות מס שמקלה על משקיעי הנדל"ן הזרים
  4. קבלת תושבות – משקיעים שעומדים בתנאים שנקבעו על ידי גורמים מוסמכים, יכולים לקבל תושבות קפריסאית (הרוכשים, בן או בת הזוג והילדים).

 

חשוב לציין שקפריסין היא אמנם אי קטן, אך היא חברה באיחוד האירופי, כך שהיא נחשבת לחלק בלתי נפרד ממעצמה כלכלית אדירה ומובילה. מדובר ביתרון נוסף שחשוב להכיר כמשקיעים זרים.

 

לסיכום

העלויות של נכסים להשקעה בקפריסין משתנים בהתאם לפרמטרים שונים שהוצגו במדריך זה. בשלב זה אתם מכירים במידע הנחוץ, כך שנותר לכם רק לשוחח עם מומחים בתחום. אלה יסייעו לכם בבחירה בנכס המתאים, כדי שתוכלו ליהנות מתשואה גבוהה.

מחירי הנכסים

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך