10 ההשקעות המניבות במדינת ישראל

מתלבטים איפה להשקיע את הכסף שלכם? במאמר זה נציג בפניכם 10 אופציות להשקעות מניבות, אותן תוכלו לבצע בישראל.

השקעה מניבה

 

10 השקעות מניבות בישראל: תנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם

כידוע, הריבית האפסית בבנק מחייבת חשיבה על פתרונות יצירתיים לצורך הגדלת ההון הנזיל. לרשותכם אספנו את 10 ההשקעות המניבות בישראל, אותן תוכלו לבצע בכדי לגרום לכסף לעבוד בשבילכם ולקבל הכנסה פסיבית, לאורך זמן:

  1. השקעה בנדלן – נדל"ן הוא שוק יציב אשר מאפשר למשקיעים לקבל תשואה נאה, בגובה עשרות אחוזים. לאור המחירים הגבוהים של נדל"ן בישראל, זוכים המשקיעים לעלייה בערך השווי, ולכן מדובר בהשקעה משתלמת לא רק בישראל אלא גם בעולם.
  2. השקעה בקרקע חקלאית – ההשקעה המשתלמת ביותר בישראל היא השקעה ברכישת קרקע חקלאית, וזאת לאור העובדה כי באמצעות הון ראשוני נמוך ניתן לרכוש קרקע אשר בעתיד תופשר לטובת הקמת יחידות דיור ומשרדים. הזדמנות להשקעה מניבה ניתנת כבר עכשיו באמצעות חברת אפיקים רוזנטלר המשווקת את פרויקט דורות עילית. לקבלת מידע נוסף, היכנסו לאתר הרשמי.
  3. רכישת חנייה – השקעה מניבה היא השקעה בחנייה, ובייחוד במרכז הארץ. מדובר בתשואה אשר יכולה להגיע לעשרות אחוזים, בשל עליית ערך והביקוש הרב.
  4. רכישת מניות – באמצעות רכישת מניות של חברות מהארץ ומהעולם תוכלו לבצע השקעה מניבה ומשתלמת במיוחד, אולם מדובר בהשקעה אשר מצריכה הבנה ועל כן יש ליצור קשר עם בית השקעות אשר מתמחה בתחום, לצורך בניית תיק מניות המותאם לצרכים שלכם.
  5. קרן השתלמות – השקעה של הכספים שלכם בקרן השתלמות יכולה להשתלם באופן משמעותי, וזאת לאור מיסוי. למעשה, בעת הפקדה לקרן השתלמות לא תצטרכו לשלם מס.
  6. קופת גמל – במידה ואתם מחפשים נתיב השקעה ללא התעסקות מיותרת, תוכלו להשקיע בקופת גמל אשר תניב בעבורכם תשואה של 7% בממוצע, אולם ישנם מקרים בהם התשואה גבוהה עוד יותר.
  7. השקעה בהלוואה חברתית – אחד התחומים המסקרנים של השנים האחרונות לצורך השקעה הוא ללא ספק השקעה בהלוואה חברתית אשר ניתנת במסגרת חוץ בנקאית. כמשקיעים תוכלו להעניק הלוואות לאנשים פרטיים, ולקבל בתמורה תשואה (בדמות ריבית) בגובה ההשקעה.
  8. השקעה בחברת סטארט אפ –במידה ובחרתם להשקיע בחברה אשר תונפק בעתיד ולה פוטנציאל ממשי לצמיחה, מדובר בתשואה של מיליוני דולרים אותם תשלשלו לכיסכם, כמשקיעים.
  9. השקעה ברכישת עסק קטן/בינוני – מדובר בהשקעה אשר מצריכה מאמץ וזמן מצדכם, אולם כניסה כשותפים לעסק קטן או בינוני יכולה להוביל לגידול משמעותי בהכנסות. עם זאת, לא מדובר לרוב בהכנסה פסיבית ולכן יש לקחת זאת בחשבון.
  10. נכסים דיגיטליים – רכישת שטחי פרסום באתרי אינטרנט מהווה השקעה קטנה אך משתלמת, וזאת לאור תשואה נאה של מאות שקלים אותם תוכלו לקבל בתמורה להשכרה/מכירה של שטחי פרסום באינטרנט.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://orotbdorot.co.il.

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך