5 יתרונות ברכישת דירה בבאר יעקב

לרכוש דירה במרכז הארץ יכול להישמע כמו חלום מופרך בימים אלו, שעברו נזדקק להון לא מבוטל, אך אם נאמר לכם שישנה אלטרנטיבה לדירה חדשה במרכז במחיר מעולה, הייתם מעוניינים?.

באר יעקב, היא עיר הנמצאת במרכז הארץ עם שטח של 11 אלף דונם, גדול כ- 35% מהעיר בת ים.

בעיר ישנם כ-9,300  תושבים מה שהופך את באר יעקוב לעיר מרווחת ונעימה בעלת אווירה כפרית.

אז מדוע בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים אליה? נגלה במאמר זה את היתרונות שבעיר.

 

קצת על באר יעקב

העיר נוסדה בשנת 1907 על שם הרב יעקב יצחקי וממוקמת כ- 20 ק"מ מהעיר תל אביב, כביש 431 ו- 1313 המגיעים לכביש 6, ראשל"צ, חולון, בת ים ומודיעים חוברים לעיר. מבחינת תחבורה ציבורית קיימת ניתן למצוא תחנת רכבת ובעתיד תוקם תחנה נוספת בשכונת נווה דורון. בבאר יעקב ישנה תנופת בנייה גדולה של מבני מגורים ופרויקטים שונים, פארק המושבה, שכונת חתני פרס ישראל ומבנה מסחרי בנווה דורון. אותם פרויקטים מונים כ-6,000 יחידות דיור יחד ויגדילו את מספר התושבים בעיר.

 

מהם יתרונות המגורים בעיר?

בריאות:

באר יעקב סמוכה לבית חולים מרכזי אסף הרופא וסמוכה לבית החולים הגריאטרי שמואל הרופא ובית חולים נוסף לבריאות הנפש. בתוכנית עתידית שלושת בתי החולים האלו ירוכזו בצד הצפוני של העיר על אדמות בסיס צריפין המתפנה.

 

חינוך:

כיוון שבאר יעקב גדלה ומתפתחת הכריזו בעירייה כי נושא החינוך בעיר יעבור השקעה רבה בכדי למשוך משפחות צעירות ממעמד סוציו- אקונומי גבוה.

 

מסחר:

התוכנית העתידית של באר יעקב כוללת מרכז קניות בשטח של כ-20 אלף מ"ר, הקמת פארק הייטק תעשייה ומסחר בשטח של כ- 3000 מ"ר.

 

מחירי הנכסים:

במידה ותחפשו דירות למכירה בבאר יעקב דעו כי ישנם עוד 4,000 יחידות דיור הצפויות להיבנות בעתיד ולעיר יעד של כ-40 אלף תושבים בעשור. מחיר הדירות בממוצע מגלמים מחיר של 250,000 ₪ לחדר, כך שדירת ארבעה חדרים חדשה יכולה להימכר כיום בכ-950,000 ₪. שוק דירות יד שנייה לעומת זאת הוא דל מאוד וכמעט ולא ניתן למצוא דירות למכירה שאינן חדשות.

 

תשואה:

מחירי הדירות בעיר עלו בכ-30% לאורך השלוש שנים האחרונות והצפי היא כי מגמת עליית המחיר תמשיך גם בעתיד. אותם קריטריונים המעלים את ערך הדירות בעיר הם: המיקום המרכזי, התפתחות העיר, תכניות עתידיות לפארקי תעשייה גדולים והפוטנציאל הגדול שטמון בבאר יעקב.

 

לסיכום:

באר יעקב הוכרזה כעיר ב-2021, רק השנה,ולעיר תוכניות עתידיות גדולות, הצפי הוא כי העיר תגדל ותגיע לכ-40 אלף תושבים תוך עשור. המטרה היא לשמר את חיי הקהילה שמתקיימים בה גם כיום ולמשוך אוכלוסייה ממעמד סוציו-אקונומי גבוה. תנופת הבנייה מאפשרת מבחר גדול של דירות ובמחירים שיאפשרו למשפחות צעירות לרכוש את הנכס שלהם במרכז הארץ.

 

קניית דירה

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גבר מתנהג מגונה כלפי אישה
מהו העונש על מעשה מגונה בפומבי?

ביצוע מעשה מגונה בפומבי יכול להיות בעל השלכות משפטיות חמורות, והתנהגות שכזו עלולה להוביל אף לאישומים פליליים ומאסר בין היתר. העונש על ביצוע מעשה מגונה בפומבי יכול להשתנות בהתאם לנסיבות

למאמר המלא »
מרחק גיאוגרפי
אתגרים לוגיסטיים ביבוא מסין

יבוא מסין הפך לאופציה פופולרית עבור עסקים רבים בשל העלויות הנמוכות והמגוון הרחב של מוצרים הזמינים. עם זאת, תהליך היבוא מסין מלווה באתגרים לוגיסטיים משמעותיים שיש להתמודד איתם כדי להבטיח

למאמר המלא »