אם קניתם רכב היברידי מגיעים לכם החזרי מס

הנושא של מודעות לשמירה על הסביבה ועל כדור הארץ הוא נושא מאוד חן בעידן שבו אנחנו חיים ונעשים לא מעט מאמצים כדי להגביר את המודעות לעניין. לכן ניתן לראות שבמדינות רבות, וביניהן ישראל, ישנו ניסיון לעודד את האזרחים לעבור להשתמש רק ברכבים היברידיים שמזהמים הרבה פחות את הסביבה שלנו. תוהים מה זה אומר בפועל? פשוט מאוד: שאת אותם 83% מיסים שאנשים משלמים כאשר הם קונים רכב חדש למעשה אפשר להפוך ל 30% מיסים בלבד! משמעות הדברים היא שאם יש לכם דילמה באיזה רכב כדאי לבחור ואיזה רכב יזכה אתכם בהחזרי מס גדולים יותר, הרי שהרכב ההיברידי זו הבחירה הכי טובה שיש. למידע נוסף: https://www.hagana.co.il

 

הגשת בקשה להחזרי מס

זה לא משנה אם מגיעים לכם החזרי מס כי:

  • סיימתם תואר ראשון
  • אתם מתמודדים עם אחוזי נכות מסוימים
  • קניתם רכב היברידי
  • הגדלתם את המשפחה ונולד לכם ילד

 

או שקרה לכם כל דבר אחר שיכול לזכות אתכם בהחזרי מס. מה שבטוח זה שהשלב הראשון יהיה לבדוק האם אתן אכן זכאים להחזרי מס. במידה ויסתבר שזה מגיע לכם, חשוב להבין שלמרות שאף פעם זה לא פשוט לפנות אל רשויות המיסים, עדיין לא באמת כדאי לדחות את העניין. להפך, עדיף לכם להתמודד עם הדברים עוד היום, למלא את הטפסים שצריך ולצרף לאותם הטפסים את כל מה שמבקשת מכם רשות המיסים. את כל הנ"ל יהיה עליכם לשלוח ולחכות לקבלת התשובה של רשות המיסים שתגיע אחרי בדיקה מעמיקה.

קבלת החזרי המס

כדי שתוכלו לקבל את החזרי המס שמגיעים לכם אתם לא צריכים לעשות שום דבר אחר מלבד הגשת הבקשה. כלומר, הכסף יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם במידה ואכן תימצאו זכאים לו, כך שאין ספק שהיום כל הנושא הזה הרבה יותר פשוט לעומת מה שהיה בעבר. אתם לא צריכים לוותר על מה שמגיע לכם ואנחנו מאוד ממליצים לכם להגיש את הבקשות בזמן ובצורה מסודרת. מה שכן, כדאי לדעת שאפילו אם לא התפניתם לעניין הזה, זה לא באמת מאוחר מידי כי ברוב המקרים את הבקשות להחזרי מס ניתן להגיש גם שש שנים אחורה. המדינה הולכת לקראתכם אם קניתם רכב היברידי, שירתתם במילואים או שעשיתם כל דבר אחר שנחשב מבחינתה לחיובי, אז למה שלא תנצלו זאת ותקבלו את מה שמגיע לכם כבר עכשיו?

 

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך