איך מאתרים כספים אבודים לפני תעודת זהות?

זה אומנם נשמע לרוב האנשים אבסורד, כי איך יכול להיות שעבדנו כל כך הרבה שנים ובסופו של דבר איבדנו את הכסף? עם זאת, ולמרות שאולי גם אתם בטוחים שאתם מאוד אחראים ומסודרים, בהחלט יכול להיות שפשוט יש לכם כספים אבודים. יכולות להיות לכך סיבות שונות, כמו לדוגמא, מעבר בין עבודות או אולי מצב שבו החלפתם בין כמה סוכני ביטוח לאורך השנים. אם הייתה תקופה שבה גרתם בחו"ל יכול להיות שיש לכם כספים אבודים שנצברו בזמן הזה או שאולי פשוט החלפתם שם ועל שמכם הישן יש עוד חיסכון. עובדה היא שיש לא מעט אנשים בישראל שיש להם כספים אבודים והאמת, שלעיתים מדובר על כספים לא מבוטלים בלבד. לכן, אם קיימת היום מערכת משוכללת כמו Find my money, למה שלא תעשו בה שימוש? אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על מה שמגיע לכם, ואם כל מה שדורשים מכם זה לכתוב את מספר תעודת הזהות שלכם ובהתאם לכך יתבצע החיפוש, למה אתם מחכים?

קופת חיסכון

על כמה כסף מדובר ומה תעשו איתו?

לא קל לענות על שאלות כאלה, שכן זה מאוד תלוי. יש אנשים שחסכו לאורך שנים בלי שהם בכלל שמו לב ובלי שהם ידעו, ואילו אחרים חסכו כך רק כמה חודשים. יש כמובן גם הבדל בין אדם שחסך אלף ₪ בחודש לעומת אדם שחסך רק כמה מאות שקלים, כך שאין ספק שכל מקרה נבדק לגופו. מה שאתם כן יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שרק אתם תחליטו מה לעשות עם הכספים האבודים האלה. אתם יכולים לבחור לבזבז אותם, לקנות מכונית חדשה או לצאת לטיול שתמיד רציתם, אך מה שבטוח זה שרק אתם קובעים. הכסף הזה הוא כסף אבוד ששייך לכם ולכן בהחלט ניתן לומר שהגיע הזמן שהוא יחזור לבעליו.

התנהלות כלכלית חכמה יותר

אחרי שתקבלו את כל המידע אודות החסכונות האבודים שלכם ואודות כל הכספים שמחכים לכם, בהחלט יכול להיות שתחליטו לעשות שינוי מהותי יותר מבחינה כלכלית. זה לא משנה אם תרצו לעבור להיות עצמאים או שתרצו להוציא חשבונית לשכיר כי תעשו עוד עבודות במקביל לעבודתכם הרגילה. מה שכן, כדאי יהיה לנצל את העובדה שאתם עושים סדר בכל הכספים שלכם כדי לקחת את האחריות לידיים. זה לא משנה מה הסיבה שבגללה לא היה לכם ברור איפה נמצא הכסף שלכם או למה בכלל היו לכם כספים אבודים. מה שבטוח זה שמעכשיו תוכלו לשלוט על הדברים בצורה הרבה יותר יעילה. אתם לא היחידים שהלכו לאיבוד בין כל חברות הביטוח הקיימות בישראל שכן המטרה של חברות הביטוח היא לבלבל את האויב. מה שכן, בעזרת מערכת משוכללת אתם יכולים לקבל את כספכם בחזרה ולבטל ביטוחים מיותרים או כפולים, אז למה שלא תעשו זאת?

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גבר מתנהג מגונה כלפי אישה
מהו העונש על מעשה מגונה בפומבי?

ביצוע מעשה מגונה בפומבי יכול להיות בעל השלכות משפטיות חמורות, והתנהגות שכזו עלולה להוביל אף לאישומים פליליים ומאסר בין היתר. העונש על ביצוע מעשה מגונה בפומבי יכול להשתנות בהתאם לנסיבות

למאמר המלא »
מרחק גיאוגרפי
אתגרים לוגיסטיים ביבוא מסין

יבוא מסין הפך לאופציה פופולרית עבור עסקים רבים בשל העלויות הנמוכות והמגוון הרחב של מוצרים הזמינים. עם זאת, תהליך היבוא מסין מלווה באתגרים לוגיסטיים משמעותיים שיש להתמודד איתם כדי להבטיח

למאמר המלא »